"Solid Gold": Andrzej Seweryn królem wybrzeża. Zobacz zwiastun

"Solid Gold": Andrzej Seweryn królem wybrzeża. Zobacz zwiastun
ZOBACZ GALERIĘ "Solid Gold": Andrzej Seweryn królem wybrzeża. Zobacz zwiastun

"Solid Gold": Andrzej Seweryn królem wybrzeża. Zobacz zwiastun

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Solid Gold" Jacka Bromskiego. W rolach głównych występują Janusz Gajos i Andrzej Seweryn.

"Solid Gold" to inspirowany kulisami afery Amber Gold, thriller sensacyjny w reżyserii Jacka Bromskiego.

Kaja Miller (Marta Nieradkiewicz) jest młodą, ambitną policjantką. W czasie jednej z akcji zostaje porwana i zgwałcona przez gangsterów. Uciekając, zabija swoich oprawców, ale w służbowym raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy. Osiem lat później do Gdyni ściąga ją jej były szef – Nowicki (Janusz Gajos), wysoki oficer CBŚ, który stoi na czele zespołu prowadzącego dochodzenie w sprawie biznesowo-politycznych powiązań na Pomorzu. Grupa ma za zadanie rozpracowanie przestępców zajmujących się budowaniem piramidy finansowej o ogromnym zasięgu. Tropy prowadzą do Kaweckiego (Andrzej Seweryn) - nieuczciwego biznesmena wykorzystującego polityczne znajomości do ochrony własnych interesów. Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi i obnaża powiązania świata biznesu, służb i przestępczości zorganizowanej.

W obsadzie znaleźli się także Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Olgierd Łukaszewicz, Mateusz Kościuszkiewicz, Krzysztof Stroiński, Ewa Kasprzyk, Andrzej Konopka, Olena Leonenko-Głowacka, Andrzej Zieliński, Marcin Hycnar, Sławomir Orzechowski, Sonia Roszczuk, Katarzyna Śmiechowicz, Karolina Staniec, Zosia Bromska i Maciej Maleńczuk.

"Solid Gold" trafi do kinach 29 listopada.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej