Soundtrack do "Mr. Robot" w tym tygodniu

Soundtrack do "Mr. Robot" w tym tygodniu
ZOBACZ GALERIĘ Soundtrack do "Mr. Robot" w tym tygodniu

Soundtrack do "Mr. Robot" w tym tygodniu

Poznaliśmy informacje dotyczące ścieżki muzycznej do drugiego sezonu serialu "Mr. Robot".

Soundtrack do cieszącego się uznaniem krytyków cyklu ukaże się 9 czerwca nakładem Lakeshore Records. Za kompozycje na zestaw "Mr. Robot V.3" odpowiada Mac Quayle. Pod tym adresem można posłuchać utworu "2.3_1-steel-v4lley.webm.".

Przypomnijmy, że głównym bohaterem opowieści jest tajemniczy haker-anarchista Mr. Robot (Christian Slater), który rekrutuje młodego antyspołecznego programistę Elliota (Rami Malek). Ich wspólnym celem jest zniszczenie korporacyjnej Ameryki. Do stałej obsady dołączyli Bobby Cannavale ("Vinyl") i BD Wong ("Gotham", "Jurassic World").

Nowe odcinki - z trzeciego sezonu - zadebiutują na antenie jesienią - w październiku. Za realizację odpowiada scenarzysta i producent Sam Esmail. Twórca wyreżyseruje 10 odcinków nowego sezonu.

W Polsce serial nadawała telewizja Canal+.

Mac Quayle znany jest ze współpracy z Ryanem Muprhym, z którym pracował przy produkcjach "American Horror Story", "Królowe krzyku" i "Konflikt: Bette i Joan".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej