"Spectral": Nadprzyrodzone siły opanowały miasto

"Spectral": Nadprzyrodzone siły opanowały miasto
ZOBACZ GALERIĘ "Spectral": Nadprzyrodzone siły opanowały miasto

"Spectral": Nadprzyrodzone siły opanowały miasto

Netflix opublikował zwiastun filmu "Spectral", który reklamowany jest jako "Helikopter w ogniu" w wersji z siłami nadprzyrodzonymi. - Jak zatrzymasz wroga, którego nie widzisz - głosi hasło reklamowe.

Obraz przedstawia historię specjalnej, wojskowej jednostki operacyjnej wytrenowanej w namierzaniu sił nadprzyrodzonych. Jej członkowie otrzymują zadanie wyłapania złych duchów, które opanowały miasto.

- To ty musisz wymyślić, jak to zatrzymać - słyszy grany przez Jamesa Badge'a Dale'a, bohater i dowódca jednostki. Trailer znajduje się pod tym adresem.

W obsadzie znaleźli się ponadto Max Martini, Emily Mortimer, Bruce Greenwood, Clayne Crawford, Cory Hardict, Louis Ozawa Changchien, Jimmy Akingbola, Dylan Smith, Philip Bulcock, Royce Pierreson, Ursula Parker i Mark O'Neal.

Autorami scenariusza "Spectral" są George Nolfi, John Gatins i Ian Fried. Za kamerą stanął Nic Mathieu. Premierę wyznaczono na 9 grudnia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej