Spider-Man śpiewa kolędy

Spider-Man śpiewa kolędy
ZOBACZ GALERIĘ Spider-Man śpiewa kolędy

Spider-Man śpiewa kolędy

W sieci zadebiutowała EP-ka "Spider-Man: Into the Spider-Verse - A Very Spidey Christmas".

W animacji pojawia się żart na temat tego, że Spider-Man wyda płytę świąteczną. Okazuje się, że nie do końca był to żart. Do sieci trafiła własnie EP-ka przygotowana przez aktorów z animacji.

Na EP-kę trafiło pięć piosenek. "Spidey-Bells (A Hero’s Lament)" oraz "Up on the House Top" zaśpiewał Chris Pine, "Deck the Halls" wykonuje Jake Johnson, "Joy To The World" jest autorstwa Shameika Moore'a, a "The Night Before Christmas 1967" śpiewa Jorma Taccone.

Szefowa studia Sony, Amy Pascal, zapowiedziała ostatnio, że w drugiej części zobaczymy rozwiniecie wątku romantycznego pomiędzy Milesem Moralesem oraz Gwen Stacy. Producentka obiecała także, że w filmie pojawią się nowe kobiece postaci, wśród których będą Cindy Moon (znana też jako Silk) oraz Jessica Drew (znana jako Spider-Woman).

Bohaterem animacji "Spider-Man Uniwersum" nie jest Spider-Man, lecz Miles Morales, który zaprzyjaźnia się ze Spider-Manem i sam zostaje superbohaterem. A w każdym razie próbuje nim zostać. Niespecjalnie pomaga mu w tym jego nadopiekuńczy pracujący w policji ojciec. W filmie pojawi się też Gwen Stacy aka Spider-Gwen. W obsadzie głosowej znaleźli się Shameik Moore (Miles Morales), Chris Pine (Peter Parker), Jake Johnson (Peter B. Parker) Liev Schreiber (czarny charakter), Hailee Steinfeld (Spider-Gwen), Mahershala Ali (wujek Aaron), Brian Tyree Henry (ojciec Milesa), Luna Lauren Velez (mama Milesa, Rio) oraz Lily Tomlin (ciotka May).

Tagi: Chris Pine

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej