Śpiewaj w kinie z Elsą, Anną i Olafem

Śpiewaj w kinie z Elsą, Anną i Olafem
ZOBACZ GALERIĘ Śpiewaj w kinie z Elsą, Anną i Olafem

Śpiewaj w kinie z Elsą, Anną i Olafem

Disney przygotował specjalną wersję "Krainy lodu 2" dla tych którzy lubią śpiewać w kinie.

Dzięki odpowiednim napisom fani będą mogli śpiewać piosenki z filmu wraz z aktorami. Nowa wersja trafi do kin w USA 17 stycznia. Jako przedsmak Disney zaprezentował całą kompozycję "Some Things Never Change" w wykonaniu Kristen Bell, Idiny Menzel, Josha Gad oraz Jonathana Groffa.

Produkcja Walt Disney Animation Studios jest w tej chwili najbardziej dochodową animacją w historii z wynikiem 1,329 miliarda dolarów. Twórcy poprzedniego rekordzisty nie powinni się bardzo obrazić... gdyż są to ci sami ludzie. Rekord - 1,277 miliarda dolarów dochodu na świecie - należał bowiem do animacji "Kraina lodu".

W "Krainie lodu 2" głównymi bohaterkami są Elsa (Idina Menzel) i Anna (Kristen Bell), ale tym razem dziewczyny ruszają w świat. Animacja trafiła do kin 22 listopada 2019 roku.

Tagi: Kristen Bell

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej