Spike Jonze kręci z Frankiem Oceanem i Bradem Pittem

Spike Jonze kręci z Frankiem Oceanem i Bradem Pittem
ZOBACZ GALERIĘ Spike Jonze kręci z Frankiem Oceanem i Bradem Pittem

Spike Jonze kręci z Frankiem Oceanem i Bradem Pittem

Spike Jonze pracuje nad nowym, sekretnym projektem z Frankiem Oceanem i Bradem Pittem.

Laureata Oscara widziano na festiwalu FYF Fest w Los Angeles, kiedy kręcił fragmenty występu Franka Oceana. Przypomnijmy, że podczas show, na scenie niespodziewanie pojawił się Brad Pitt. Na telebimie widać było kinowego gwiazdora udającego, że rozmawia przez telefon.

Był to już drugi raz w tym miesiącu, kiedy reżyser filmował Ocena. Wcześniej kręcił wokalistę R&B na festiwalu w Londynie.

Spike Jonze jest twórcą takich filmów jak "Ona", "Gdzie mieszkają dzikie stwory" czy "Adaptacja". Ponadto pracował przy teledyskach R.E.M., Beastie Boys, Björk, Fatboy Slima czy Kanye Westa.

Przypomnijmy, że Frank Ocean swój debiutancki bestseller, "Channel Orange", wydał w 2012 roku. Na drugiej płycie, "Blonde" (sierpień 2016), wśród gości znaleźli się Beyoncé, Kendrick Lamar i André 3000. Muzyk w 2016 roku wypuścił też wizualne dzieło, "Endless".

Brad Pitt to gwiazdor filmów "Podziemny krąg", "Siedem", "Wywiad z wampirem", "Zdrada", "Troja", "Babel", "Ocean's Eleven", "Bękarty wojny", "World War Z", "Moneyball" czy "Big Short". W listopadzie 2016 roku do naszych kin trafi obraz "Sprzymierzeni" z udziałem Pitta i Marion Cotillard. Ostatnio zagrał "Machinie wojennej" Davida Michôda.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej