Spike Lee pracuje dla Netfliksa

Spike Lee pracuje dla Netfliksa
ZOBACZ GALERIĘ Spike Lee pracuje dla Netfliksa

Spike Lee pracuje dla Netfliksa

Spike Lee wyreżyseruje dla platform Netflix cały sezon serialu "She's Gotta Have It".

Nowa produkcja Netfliksa będzie serialową wersją debiutanckiego filmu Spike'a Lee - "Ona się doigra" z 1986 roku. Bohaterką oryginału była wyzwolona seksualnie kobieta, Nola Darling (w tej roli Tracy Camilla Johns), która wikła się w romanse z trzema mężczyznami. Spike Lee nie tylko obraz wyreżyserował (na podstawie własnego scenariusza), ale również zagrał jednego z kochanków Noli. W pozostałych adoratorów wcielili się Tommy Redmond Hicks i John Canada Terrell.

W serialowej wersji twórca nie wystąpi przed kamerą. Zajmie się jednak reżyserią i scenariuszami kolejnych odcinków. Jest szansa, że napisze wszystkie.

Pierwotnie produkcja miała trafić do telewizji Showtime, ale szefostwo stacji wycofało się z tego pomysłu. Wówczas projekt przejął Netflix.
Tagi: Spike Lee

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej