Spike Lee w świecie Spider-Mana

Spike Lee w świecie Spider-Mana
ZOBACZ GALERIĘ Spike Lee w świecie Spider-Mana

Spike Lee w świecie Spider-Mana

Spike Lee jest kandydatem na reżysera kolejnego spin offu "Spider-Mana".

Wytwórnia Sony Pictures pracuje już nad dwoma filmami o bohaterach ze świata Człowieka-Pająka, czyli produkcjami "Venom" i "Silver and Black". Teraz doszła do nich również adaptacja komiksów z serii "Nightwatch".

Bohater po raz pierwszy pojawił się na łamach komiksu "Web of Spider-Man" w 1993 roku jako doktor Kevin Trench, który jest świadkiem jak zamaskowany mężczyzna umiera walcząc z terrorystami. Kiedy odkrywa, kim jest bohater okazuje się, iż to... on sam tylko z przyszłości. W ten sposób zyskuje obdarzony świadomością kostium i podróżując w czasie stara się uniknąć swojego nieuchronnego losu.

Nad scenariuszem pracuje Ed Ricourt ("Iluzja"). Producenci chcieliby, aby za kamerą stanął Spike Lee. Dla reżysera byłoby to pierwsze spotkanie ze światem komiksu.

Reżyser ostatnio pracował przy serialu "She's Gotta Have It".
Tagi: Spike Lee

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej