Spin-off "Dextera" jednak bardzo prawdopodobny

Spin-off "Dextera" jednak bardzo prawdopodobny
ZOBACZ GALERIĘ Spin-off "Dextera" jednak bardzo prawdopodobny

Spin-off "Dextera" jednak bardzo prawdopodobny

Sprawa potencjalnego spin-offu "Dextera" nie została jeszcze przekreślona.

Szefostwo telewizji Showtime, pod której skrzydłami powstaje "Dexter", najwyraźniej nie może porozumieć się co do tego, jakie informacje przekazuje mediom. Najpierw pojawiły się pogłoski o realizacji spin-offu "Dextera". Kilka dni temu producentka serialu, Sara Colleton, zasugerowała, że fani nie powinni w najbliższym czasie liczyć na taką produkcję. Teraz prezes kanału, David Nevins, ma inne, całkiem dobre wieści, choć ciągle są one enigmatyczne.

- Oczywiście. Właśnie ogłosiliśmy podpisanie umowy z producentem wykonawczym Scottem Buckiem. Sami wyciągnijcie z tego wnioski - odpowiedział, pytany przez dziennikarzy czy spin-off "Dextera" jest jeszcze możliwy.

Przypomnijmy, że "Dexter" to opowieść o specjaliście od krwi, który za dnia pracuje na posterunku policji, a po nocach rozprawia się z najbardziej niebezpiecznymi mordercami i psychopatami Miami i okolic. W roli głównej występuje Michael C. Hall. Amerykańska telewizja wyświetla obecnie ósmy, ostatni sezon serialu.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej