Spin-off "Facetów w czerni" za dwa lata

Spin-off "Facetów w czerni" za dwa lata
ZOBACZ GALERIĘ Spin-off "Facetów w czerni" za dwa lata

Spin-off "Facetów w czerni" za dwa lata

Studio Sony Pictures ustaliło datę premiery spin-offu komediowej produkcji "Faceci w czerni".

17 maja 2019 roku do kin trafi niezatytułowany jeszcze obraz nawiązujący do przebojowej serii o kosmitach. Scenariusz piszą Matt Holloway i Art Marcum, którzy pracowali przy "Iron Manie" oraz "Transformers: Ostatni Rycerz".

Ani Will Smith, ani Tommy Lee Jones raczej nie wrócą do swych ról. Film ma jednak przypominać dotychczasowe obrazy z cyklu "Faceci w czerni" i przedstawiać pracowników tajnej agencji broniących Ziemi przed kosmitami. Należy spodziewać się zupełnie nowych bohaterów.

Wzorem dla twórców jest "Jurassic World".

Do tej pory powstały trzy obrazy z Willem Smithem i Tommym Lee Jonesem w rolach głównych. Wszystkie wyreżyserował Barry Sonnenfeld. Pierwszy, z 1997 roku zarobił 589 milionów dolarów, drugi z 2002 roku przyniósł 440 milionów dolarów zysku. Ostatni, który miał premierę w 2012 okazał się sporym hitem z wynikiem 620 milionów dolarów.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej