Spokojny i refleksyjny Jack Nicholson

Spokojny i refleksyjny Jack Nicholson
ZOBACZ GALERIĘ Spokojny i refleksyjny Jack Nicholson

Spokojny i refleksyjny Jack Nicholson

Jack Nicholson postanowił złagodzić nieco swój wizerunek wiecznego imprezowicza i przyznał, że wraz z wiekiem wyciszył się i przestał myśleć o kolejnych wybrykach.

70-letni aktor znany z licznych romansów i hedonistycznego stylu życia zdradził, że jego starzejące się ciało nie pozwala mu już na szaleństwa powtarzane w młodości.

- Człowiek nigdy nie jest za stary, ale przyznaję, że nie jestem już tak dziki, jak kiedyś - tłumaczy Nicholson. - Najbardziej szalony okres w moim życiu skończył się, kiedy zagrałem w "Lśnieniu". Pracując nad tym obrazem w Londynie myślałem sobie, że każdej nocy będę imprezował. Pewnego dnia jednak zachciało mi się skakać przez mur. Tak się połamałem, że leżałem przykuty do łóżka przez 8 tygodni. Dotarło do mnie wówczas, że powinienem skupić się na pracy, a nie na tym, jak bardzo szalone życie potrafię wieść. Dziś jestem spokojniejszy i bardziej refleksyjny, niż 20 lat temu.

Aktor wystąpił niedawno w komedii "Choć goni nas czas". Polska premiera filmu odbędzie się 28 marca 2008 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej