St. Vincent komponuje dla swojej dziewczyny Kristen Stewart

St. Vincent komponuje dla swojej dziewczyny Kristen Stewart
ZOBACZ GALERIĘ St. Vincent komponuje dla swojej dziewczyny Kristen Stewart

St. Vincent komponuje dla swojej dziewczyny Kristen Stewart

St. Vincent i Kristen Stewart łączą nie tylko relacje prywatne, ale też zawodowe czy raczej artystyczne.

Wokalistka i gitarzystka komponuje do krótkometrażówki swojej dziewczyny, aktorki a teraz także reżyserki. Film nosi tytuł "Come Swim".

Gwiazda "Sagi: Zmierzch" po raz pierwszy stanęła za kamerą, realizując to dzieło. Obraz okraszony muzyką St. Vincent zostanie pokazany premierowo na festiwalu Sundance, o czym artystka poinformowała na Twitterze. Jest to opowieść o dniu z życia człowieka - na poły impresjonistyczny, na poły realistyczny.

Kristen Stewart zasłynęła jako Bella w "Sadze: Zmierzch". Od tego czasu zagrała m.in. w filmach "Motyl Still Alice", "American Ultra" czy u Woody'ego Allena w "Śmietance towarzyskiej". Najnowszy obraz z jej udziałem to "Personal Shopper" Oliviera Assayasa.

Dorobek Annie Clark, jak naprawdę nazywa się rockowa wokalistka i gitarzystka St. Vincent, zamyka imienny album, który ukazał się w lutym 2014 roku. Artystkę można było usłyszeć na nowej płycie The Chemical Brothers, "Born in the Echoes" (2015).

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej