St. Vincent umawia się z Kristen Stewart

St. Vincent umawia się z Kristen Stewart
ZOBACZ GALERIĘ St. Vincent umawia się z Kristen Stewart

St. Vincent umawia się z Kristen Stewart

Potwierdziły się krążące od pewnego czasu plotki. Kristen Stewart ma nową dziewczynę, a jest nią rockmanka, St. Vincent.

Wokalistka i gwiazda "Zmierzchu" w tym tygodniu po raz pierwszy publicznie pojawiły się razem. Panie wybrały się wspólnie na impreze magazynu "Vogue" w Los Angeles. Ich zdjęcie można znaleźć na Twitterze pisma.

Kristen Stewart niedawno rozstała się z Alicią Cargile, a St. Vincent z aktorką i modelką, Carą Delevingne.

Kristen Stewart zasłynęła jako Bella w "Sadze: Zmierzch". Od tego czasu zagrała m.in. w filmach "Motyl Still Alice", "American Ultra" czy u Woody'ego Allena w "Śmietance towarzyskiej". Najnowszy obraz z jej udziałem to "Personal Shopper" Oliviera Assayasa.

Dorobek Annie Clark, jak naprawdę nazywa się rockowa wokalistka i gitarzystka St. Vincent, zamyka imienny album, który ukazał się w lutym 2014 roku. Artystkę można było usłyszeć na nowej płycie The Chemical Brothers, "Born in the Echoes" (2015).

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej