Stacja TNT zamówiła cały sezon serialu "Snowpiercer"

Stacja TNT zamówiła cały sezon serialu "Snowpiercer"
ZOBACZ GALERIĘ Stacja TNT zamówiła cały sezon serialu "Snowpiercer"

Stacja TNT zamówiła cały sezon serialu "Snowpiercer"

W ubiegłym roku powstał pilot cyklu realizowanego na podstawie obrazu "Snowpiercer: Arka przyszłości". Odcinek na tyle się spodobał, że zamówiono kolejne.

Akcja obrazu "Snowpiercer: Arka przyszłości" rozgrywa się w świecie, który z powodu nieudanego eksperymentu mającego powstrzymać globalne ocieplenie wkroczył w epokę lodowcową. W wyniku zlodowacenia na Ziemi giną wszystkie żywe organizmy oprócz pasażerów pewnego pociągu o nazwie "Snowpiercer". Maszyna, napędzana silnikiem typu perpetuum mobile, podróżuje dookoła globu. Pewnego dnia w pociągu dochodzi do rozruchów spowodowanych powstawaniem systemu klasowego wśród pasażerów.

W serialu występują Jennifer Connelly i Daveed Diggs.

- Jestem wielką fanką wspaniałego filmu Bonga Joona Ho, więc z radością podjęłam się projektu, który uszanuje a jednocześnie poszerzy jego wizję - komentuje Sarah Aubrey z TNT. - Science fiction to doskonały gatunek do naświetlenia takich kwestii jak podziały rasowe, klasowe, płciowe czy poruszenia tematu zasobów naturalnych.

Aubrey dodała, że poza egzystencjalnymi wątkami, widzowie mogą liczyć na wypełnioną akcją przejażdżkę.

Pilot nakręcił Scott Derrickson ("Doktor Strange"), a scenariusz napisał Josh Friedman. Rzecz dzieje się 7 lat po tym, jak Ziemia została skuta lodem.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej