Stana Katic wciąż jest niebezpieczna

Stana Katic wciąż jest niebezpieczna
ZOBACZ GALERIĘ Stana Katic wciąż jest niebezpieczna

Stana Katic wciąż jest niebezpieczna

W sieci pojawił się zwiastun drugiego sezonu serialu "Absentia".

"Absentia" to historia agentki FBI, Emily Byrne (w tej roli znana z serialu "Castle" Stana Katic), która podczas pościgu za seryjnym mordercą w Bostonie znika bez śladu, a policja uznaje ją za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w lesie. Nie pamięta, co się z nią działo przez poprzednie lata. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jej mąż, agent specjalny Nick Durand (Patrick Heusinger) ponownie się ożenił, a ich syna wychowuje teraz inna kobieta. Bohaterka odkrywa także, że została wplątana w serię morderstw.

W drugim sezonie serialu Emily, po odnalezieniu i zabiciu swojego oprawcy, stara się wrócić do równowagi po sześciu latach fizycznych i psychicznych tortur. Odbudowuje relacje z synem, jednak nie może zapomnieć o mrocznej przeszłości. Namawia bostońskiego policjanta, Tommy’ego Gibbsa, do rozpoczęcia tajnego dochodzenia w sprawie jej tajemniczej przeszłości. Kiedy śledztwo staje się śmiertelnie niebezpieczne ryzykuje wszystko, aby odkryć prawdę i chronić swoją rodzinę.

Obok Stany Katic i Patricka Heusingera w obsadzie znaleźli się także Cara Theobold, Neil Jackson, Angel Bonanni i Paul Freeman. W drugim sezonie do obsady serialu dołączą Matthew Le Nevez i Natasha Little. Le Nevez wciela się w postać Cala Isaaca, niezłomnego byłego komandosa z rozbrajająco optymistycznym nastawieniem do życia. Little zagra agentkę specjalną Julianne Gunnarsen, która dołącza do bostońskiego biura terenowego, aby pomóc złapać sprawcę ataku terrorystycznego.

Premiera w Amazon Prime 14 czerwca.

Tagi: Stana Katic

OSTATNIE

19.02.2020
Na kanale YouTube Billie Eilish pojawił się oficjalny zapis występu podczas Brit Awards, gdy artystka wykonała "No Time To Die". więcej
19.02.2020
Colin Farrell i Brendan Gleeson wystąpią w nowym filmie Martina McDonagha. więcej
19.02.2020
"365 dni" w ciągu niecałych dwóch tygodni w kinach zobaczyło ponad 1,25 miliona widzów. Film erotyczny w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa kolejny weekend z rzędu królował w rodzimym box office. więcej
19.02.2020
Robert Pattinson i Margaret Qualley zagrają w adaptacji powieści "The Stars at Noon" Denisa Johnsona. więcej
18.02.2020
Billie Eilish wykonała po raz pierwszy na żywo "No Time To Die" podczas Brit Awards. więcej