"Star": Lee Daniels rozpoczyna współpracę z twórcą "Melrose Place"

Lee Daniels, który zachwycił widzów serialem "Imperium", przygotowuje kolejną niespodziankę - cykl "Star". Artysta chce, żeby codziennymi pracami nad serialem czuwał Chuck Pratt.

Pratt, producent i scenarzysta, który był związany z realizacją "Melrose Place" i "Gotowych na wszystko", na stanowisku tzw. showrunnera (osoby nadzorującej całość prac nad serialem) "Star" ma zastąpić Charlesa Murraya. Murray w minionym tygodniu wycofał się z pracy nad projektem - jego wizja różniła się od tej, którą Lee Daniels stworzył z Tomem Donaghym.

Pratt musi natychmiast przystąpić do pracy, gdyż zdjęcia do cyklu wystartować mają jeszcze we wrześniu w Atlancie.

Przypomnijmy, że bohaterkami "Star" będą trzy utalentowane wokalistki, które starają się odnaleźć swoje miejsce w nieprzyjaznym świecie biznesu muzycznego. W główne role wcielą się Jude Demorest, Ryan Destiny i Brittany O'Grady. Obok nich pojawią się gwiazdy pokroju Queen Latifah czy Benjamina Bratta. Gościnnie wystąpi Lenny Kravitz.

Produkcja ma trafić na antenę w sezonie telewizyjnym 2016 - 2017.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej