Startuje drugi sezon "Bez tajemnic"

Startuje drugi sezon "Bez tajemnic"
ZOBACZ GALERIĘ Startuje drugi sezon "Bez tajemnic"

Startuje drugi sezon "Bez tajemnic"

Od 12 listopada, przez siedem tygodni, od poniedziałku do piątku, widzowie będą mogli śledzić terapie poszczególnych pacjentów Andrzeja Wolskiego (Jerzy Radziwiłowicz) w drugim sezonie "Bez tajemnic".

W produkcji zobaczymy takie gwiazdy, jak Magdalena Cielecka, Janusz Gajos, Łukasz Simlat, Ilona Ostrowska, Julia Kijowska oraz debiutujący Stanisław Cywka. Postać superwizorki głównego bohatera ponownie zagra Krystyna Janda.

- Najważniejsze pytania zadajemy sami sobie, raczej w samotności i często pozostają to pytania bez odpowiedzi - mówi o serialu Gajos. - Dlatego wielu ludzi postanawia "zanieść" swoje troski do innego człowieka, tak jak to robi grany przeze mnie bohater. Praca nad rolą Gustawa mnie samego skłaniała do bardzo ciekawych osobistych refleksji.

- Ten serial jest oparty głównie na aktorstwie. Wielką rzecz można zagrać wyłącznie przeniesieniem wzroku, a to dla aktora prawdziwa przyjemność i rzadkość - dodaje Krystyna Janda.

Pracę nad drugim sezonem "Bez tajemnic" powierzono trzem reżyserom - Annie Kazejak, Jackowi Borcuchowi oraz Markowi Lechkiemu. Każdy z nich realizował wątek wybranych bohaterów.

Produkcja składa się z 35 odcinków. Z okazji premiery telewizja odkoduje pierwsze pięć odcinków w HBO GO i HBO OD (od 12 listopada na miesiąc). Na antenie odkodowane odcinki będzie można zobaczyć w niedzielę, 18 listopada o godz. 20. w HBO2.

OSTATNIE

27.05.2020
Lady Gaga wzięła na swoje barki dystrybucję albumu "Chromatica". więcej
27.05.2020
Josh Homme zaprezentował dwa klipy do piosenek ze składanki "Desert Sessions Vols. 11 & 12". więcej
27.05.2020
W sieci pojawił się zwiastun projektu "Murder Manual" z Emilią Clarke. więcej
27.05.2020
Platforma Apple TV+ powróci z muzycznym serialem "Fraglesy". więcej
27.05.2020
Ariana Grande i Lady Gaga opublikował filmik promujący piosenkę "Rain on Me". więcej