Stellan Skarsgård goły w "Avengersach"

Stellan Skarsgård potwierdził swój udział w filmie "Avengers: Age of Ultron", a nawet zdradził co nieco na temat roli.

Akcja "Avengers: Age of Ultron" rozgrywać będzie się w Korei Południowej. Głównym czarnym charakterem produkcji będzie tytułowy Ultron, którego zagra James Spader. Superbohaterowie z grupy Avengers stawią jednak czoła nie tylko jemu, ale i drugiemu złoczyńcy - Baronowi Wolfgangowi von Struckerowi, byłemu naziście (Thomas Kretschmann).

Stellan Skarsgård ponownie wcieli się w dr. Erika Selviga, którego grał już w pierwszej odsłonie "Avengersów" jak i w obydwu obrazach o Thorze. - To będzie mały występ, ale coś naprawdę fajnego - zapewnia Szwed.

Aktor dodał, iż raz jeszcze pojawi się bez ubrań, tak jak w jednej ze scen w "Thor: Mroczny świat". - Tak, znów będę nagi - śmieje się artysta. - Zadzwonili do mojego agenta i pytali, czy miałbym coś przeciwko, jeśli musiałbym się rozebrać. Mój agent pękał ze śmiechu. Niemal nalegałem na to.

Na plan "Avengers: Age of Ultron" wrócili również: Chris Evans, Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Samuel L. Jackson i Mark Ruffalo. W obrazie wystąpią także Paul Bettany (jako android The Vision), Aaron Taylor-Johnson (jako Quicksilver) i Don Cheadle (jako James Rhodes).

Premiera filmu zaplanowana jest na 1 maja 2015 roku.

Stellana Skarsgårda mogliśmy podziwiać ostatnio w "Nimfomance" Larsa von Triera, a także obrazach "Medicus" czy "Obywatel roku" .

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej