Stephen Frears zapowiada największą walkę Muhammeda Alego

Stacja HBO opublikowała zwiastun telewizyjnego filmu "Muhammad Ali's Greatest Fight". Za kamerą stanął Stephen Frears.

Fabuła koncentruje się na procesie wszczętym po aresztowaniu legendarnego boksera za jego wystąpienia przeciwko wojnie w Wietnamie i odmowę służby wojskowej.

Trailer można obejrzeć pod tym adresem.

Scenariusz filmu wyszedł spod ręki Shawna Solvo. W obsadzie znaleźli się Benjamin Walker, Christopher Plummer, Frank Langella, Danny Glover, Barry Levinson and Bob Balaban.

Premiera została wyznaczona na 5 października.

Muhammad Ali nie po raz pierwszy zainteresował filmowców. Najgłośniejszą jego biografię nakręcił Michael Mann. W mistrza wcielił się Will Smith.
Muhammad Ali, czyli Cassius Clay, zdobył złoty medal podczas Igrzysk Olimpijskich w Rzymie i zyskał wielką sławę jako bokser zawodowy. Jako jedyny w historii trzykrotnie zdobył tytuł mistrza świata wszechwag i obronił go dziewiętnaście razy. Stoczył 61 walk, z których wygrał 56 , w tym 37 przez nokaut.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej