Stephen King pisze pod kopułą

Powstanie drugi sezon nowego serialu science fiction "Under the Dome". Scenariusz pierwszego odcinka kontynuacji napisze sam Stephen King.

Przypomnijmy, że realizowany dla stacji CBS serial powstaje w oparciu o prozę mistrza powieści grozy. Akcja telewizyjnej produkcji rozgrywa się w niewielkim amerykańskim miasteczku Chester's Mill, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe - tytułową kopułę. Ludzi powoli ogarnia panika. Sytuacji próbuje zaradzić weteran wojny w Iraku, Dale Barbara (w tej roli Mike Vogel). Pomaga mu w tym garstka ochotników oraz wojsko na zewnątrz. Na drodze staje jednak lokalny polityk Duży Jim Rennie (Dean Norris), który chce wykorzystać kopułę do własnych celów.

W serialu pojawili się także Jeff Fahey, Rachelle Lefevre, Britt Robertson i Keith Harris. Jednym z producentów jest sam Stephen King.

Serial nadawany jest z sukcesem w stacji CBS od czerwca. Mimo iż według początkowych planów produkcja miała się zakończyć po 13 odcinkach, producenci zdecydowali się na realizację drugiego sezonu.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej