Stephen Merchant mutantem-albinosem w filmie "Logan"

Stephen Merchant poddał się mocnej charakteryzacji do filmu "Logan", czyli nowej odsłony przygód Wolverine'a. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie aktora.

Fabuła dzieła na razie nie jest znana. Hugh Jackman wcześniej zapowiedział, że wcieli się w tytułowego X-mana po raz ostatni. Tym razem zagra starszą wersję Wolverine'a. Boyd Holbrook pojawi się natomiast jako czarny charakter, Donald Pierce, cyborg z nadludzkimi mocami, który zajmuje się polowaniem na mutanty.

Z kolei Stephen Merchant zagra znaną z komiksów postać imieniem Caliban. Jest także mutantem, a jego główną zdolnością jest tropienie innych mutantów. Na zaprezentowanym zdjęciu - z białym brwiami i rzęsami - przypomina albinosa. Fotkę można obejrzeć tutaj.

Caliban na chwilę pojawił się w obrazie "X-Men: Apocalypse", a zagrał go Tómas Lemarquis.

W nadchodzącej produkcji do swej roli wraca także Patrick Stewart jako Charles Xavier, czyli Professor X. Udział potwierdzili ponadto Richard E. Grant, Eriq La Salle i Elise Neal. Za kamerą staje James Mangold. Scenariusz napisali Michael Green i David James Kelly.

Stephen Merchant znany jest z serialu "Biuro". Ostatnio można go było podziwiać w "Teorii wielkiego podrywu".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej