Steve Carell zamiast Bruce'a Willisa

Steve Carell zamiast Bruce'a Willisa
ZOBACZ GALERIĘ Steve Carell zamiast Bruce'a Willisa

Steve Carell zamiast Bruce'a Willisa

Woody Allen już znalazł zastępstwo dla Bruce'a Willisa.

Po tym jak Bruce Willis, we wciąż niewyjaśnionych okolicznościach, opuścił ekipę najnowszego filmu Woody'ego Allena, reżyser wypełnił już lukę w obsadzie. Na planie pojawił się bowiem Steve Carell.

Przypomnijmy, że obraz, który nie ma jeszcze tytułu, powstaje obecnie w Los Angeles. To pierwszy film nowojorczyka od czasu "Annie Hall", który realizowany jest w kalifornijskim mieście. Dzieło kręcone będzie także w Nowym Jorku. Operatorem filmu jest Vittorio Storaro.

W obsadzie znaleźli się i wciąż pozostali Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Jeannie Berlin, Blake Lively, Parker Posey, Corey Stoll, Ken Stott, Anna Camp, Stephen Kunken, Sari Lennick i Paul Schneider.

Dla Carella będzie to druga okazja do współpracy z Allenem. Reżyser zatrudnił bowiem komika już wcześniej przy okazji realizacji komediodramatu "Melinda i Melinda".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej