Steve Coogan uratuje Mary Bryant

Steve Coogan zagra główną rolę w filmie "Boswell for the Defence".

Obraz będzie adaptacją sztuki Patricka Edgewortha o tym samym tytule. Dzieło przedstawi prawdziwą historię szkockiego pamiętnikarza i prawnika Jamesa Boswella. Fabuła skoncentruje się na ostatnich latach bohatera, który postanowił wziąć udział w niemożliwym do wygrania procesie i bronić skazanej na szubienicę Mary Bryant.

Jamesa Boswella zagra Steve Coogan. Za kamerą projektu stanie Gregor Jordan ("Partnerska rozgrywka", "Ned Kelly", "Bez reguł"). Za scenariusz odpowiada autor sztuki Patrick Edgeworth. Produkcją zajmą się Mark Pennell i Steve Chasman.

Zdjęcia do filmu rozpoczną się w 2015 roku.

Steve Coogan zagrał ostatnio w kulinarnej komedii "The Trip to Italy". W grudniu brytyjskiego aktora będzie można podziwiać w filmie "Noc w muzeum: Tajemnica grobowca".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej