Steve Martin nie będzie ojcem panny młodej

Steve Martin zaprzeczył, jakoby miał wystąpić w trzeciej części serii komediowej "Ojciec panny młodej".

Nakręcony w 1991 roku pierwszy film z cyklu był remakiem produkcji z 1950 roku i przedstawiał zabawne perypetie ojca, który nie do końca godzi się z faktem, że jego ukochana córeczka zmienia stan cywilny i w dodatku kosztuje go to tak dużo. W roli głównej wystąpił Steve Martin, który cztery lata później powrócił do roli. Tym razem jego córka rodziła pierwsze dziecko, a i ona sam w późnym wieku zostaje ponownie ojcem.

Trzeci film z cyklu opowie o ceremonii zaślubin syna głównego bohatera. Różnica między poprzednimi filmami jest taka, że stający na ślubnym kobiercu bohater jest homoseksualistą i oczywiście jego ojciec ma z tym problem.

Choć w mediach pojawiły się doniesienia, iż Steve Martin powróci do roli ojca, sam zainteresowany szybko zaprzeczył. - Z radością przeczytałem, że gram w " Father of the Bride 3", szczególnie, że nie widziałem scenariusza i nikt mi nie zaproponował roli - napisał na Twitterze.

Aktor ostatnio na dużym ekranie pojawił się w 2011 roku w komedii "Wielki rok".
Tagi: Steve Martin

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej