Steven Knight chciał Jasona Stathama do "Peaky Blinders"

Steven Knight chciał Jasona Stathama do "Peaky Blinders"
ZOBACZ GALERIĘ Steven Knight chciał Jasona Stathama do "Peaky Blinders"

Steven Knight chciał Jasona Stathama do "Peaky Blinders"

Twórcę "Peaky Blinders" Cillian Murphy przekonał do sobie jednym esemesem.

Postać Tommy'ego Shelby'ego w serialu "Peaky Blinders" to jedna z najciekawszych ról telewizyjnych w ostatnich latach. Steven Knight, scenarzysta i producent brytyjskiej sagi gangsterskiej początkowo chciał do projektu zatrudnić Jasona Stathama.

- Spotkałem ich obu w Los Angeles, aby porozmawiać o roli i zdecydowałem się na Jasona - mówi Steven Knight. - Jednym z powodów było to, że fizycznie Jason jest jaki jest. Cillian, kiedy go spotykasz, nie wygląda jak Tommy, ale byłem na tyle głupi, żeby tego nie rozumieć.

Twórca na szczęście jednak zmienił zdanie, gdy dostał krótki esemes od Cilliana Murphy'ego: "Pamiętaj, że jestem aktorem".

Piąta seria "Peaky Blinders" pojawiła się w sierpniu 2019. Szósta była zapowiadana na 2021 rok, ale nie wiadomo czy uda się dotrzymać tego terminu.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej