Stewardessa rozbiła związek Johnny'ego Deppa

Stewardessa rozbiła związek Johnny'ego Deppa
ZOBACZ GALERIĘ Stewardessa rozbiła związek Johnny'ego Deppa

Stewardessa rozbiła związek Johnny'ego Deppa

To nie seksowna aktorka Amber Heard rozbiła 14-letni związek Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis.

Początkowo wydawało się, iż para, która wychowuje wspólnie dwójkę dzieci, rozstała się po tym jak hollywoodzki przystojniak wdał się w romans z koleżanką z planu filmu "Dzienniki rumowe". Jednak Vanessa Paradis zdecydowała się odejść od gwiazdora, po tym jak ten zdradził ją z 27-letnią stewardessą Julie Ellis. Pracownica prywatnego odrzutowca ponoć od wielu lat związana była z aktorem. Kiedy Paradis to odkryła, odeszła od Deppa.
- Julie pracowała dla Johnny'ego od lat. Twierdzi, że mieli wyjątkową chemię i nie mogli oderwać od siebie rąk - twierdzi znajomy Deppa. - Teraz kiedy jest już wolny, marzy, aby się z nim związać.

Na to jest już nieco za późno. Według ostatnich doniesień prasy brukowej, Depp na razie swoje serce i inne części ciała oddał Amber Heard.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej