Stuart Malutki powraca

Wytwórnia Sony Pictures pracuje nad nową wersją filmu o przygodach słodkiej myszki, Stuarta Malutkiego.

Pierwsza kinowa adaptacja popularnej bajki dla dzieci autorstwa E.B. White'a, opowiada o mieszkających w Nowym Jorku państwie Malutkich. Małżeństwo postanawia zaadoptować syna. Udają się do miejscowego sierocińca, gdzie ich uwagę zwraca... malutka myszka o imieniu Stuart.

Obraz zarobił w 1999 roku 140 milionów dolarów. W rolach głównych wystąpili Geena Davis, Hugh Laurie, Jonathan Lipnicki oraz Michael J. Fox, który użyczył swojego głosu animowanej komputerowo postaci muszki. Obsada w tym samym składzie spotkała się trzy lata później, kiedy to powstał sequel filmu. "Stuart Malutki 2" kosztował 120 milionów dolarów, a zarobił jedynie 65 milionów. Trzeci film z cyklu powstał w 2005 roku i od razu trafił do dystrybucji wideo.

Zapowiadany obecnie film nie będzie remakiem, ale raczej nową wersja adaptacji książki White'a. Ponownie producenci planują wymieszać klasyczny aktorski obraz z techniką CGI.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej