"Sukcesja" wstrzymana

"Sukcesja" wstrzymana
ZOBACZ GALERIĘ "Sukcesja" wstrzymana

"Sukcesja" wstrzymana

Prace nad jednym z najpopularniejszych seriali ubiegłego, "Sukcesją" zostały wstrzymane.

Decyzja producentów HBO jest związana z pandemią koronawirusa.

- Nie możemy się doczekać wznowienia przedprodukcji, gdy będzie to bezpieczne i zdrowe dla wszystkich osób pracujących nad naszymi programami - czytamy w oświadczeniu HBO. - Tam, gdzie to możliwe, nasi scenarzyści pracują w domu.

"Sukcesja" to rodzinna saga o władzy, mediach, polityce i wielkich pieniądzach. Jest to historia dysfunkcyjnej amerykańskiej rodziny Royów, która kontroluje jedną z największych korporacji mediowych na świecie Waystar Royco. Widzowie poznają ich w momencie, kiedy Logan, założyciel firmy i głowa rodziny, zaczyna wycofywać się z działalności. Jego następcą powinien zostać ktoś z jego najbliższego otoczenia – na przykład jedno z czworga jego dorosłych dzieci. W rodzinie zaczyna się walka o władze.

W rolach głównych występują Brian Cox, Jeremy Strong, Kieran Culkin, Alan Ruck, Matthew Macfadyen a także Hiam Abbass, Sarah Snook, Nicholas Braun, Natalie Gold, Peter Friedman oraz Rob Yang.
Tagi: Sarah Snook

OSTATNIE

03.06.2020
George Clooney dołączył do do artystów wspierających protesty w Ameryce. więcej
03.06.2020
Twórcy udostępnili w USA za darmo film "Tylko sprawiedliwość" dla tych którzy są zainteresowani tematem systemowego rasizmu. więcej
02.06.2020
Robert Pattinson wyjawił, że wiadomość o tym, iż zagra Batmana dotarła do niego, gdy kręcił inny film. więcej
02.06.2020
W sieci pojawił się klip zapowiadający kryminalno-komediowy dramat \"Judy i Punch\" z Mią Wasikowską w roli głównej. więcej
02.06.2020
Do sieci trafił klip zapowiadający thriller "Becky" z Kevinem Jamesem. więcej