Superman z Supergirl

Wciąż trwają poszukiwania odtwórczyni głównej roli do nowego serialu stacji CBS "Supergirl". Ze scenariusza wynika, że wybrana aktorka będzie występować obok Supermana.

Przypomnijmy, że projekt stacji CBS opowie o Karze Zor-El, czyli Supergirl, kuzynce Supermana. Produkcja przedstawi losy heroski zaraz po tym jak zaczęła cieszyć się swoimi mocami, które były przez nią ukrywane przez większość obecności na Ziemi.

To nie pierwszy raz kiedy Supergirl zdobyła zainteresowanie hollywoodzkich producentów. W 1984 roku w filmie "Supergirl" główna rolę zagrała Helen Slater. Laura Vandervoort wcielała się w bohaterkę w serialu "Tajemnice Smallville".

Nowy serial o Supergirl powstanie na podstawie komiksów DC Comics. Za scenariusz i produkcję odpowiadają Greg Berlanti ("Arrow", "The Flash") i Ali Adler ("Chuck").

Do tej pory w kontekście odtwórczyni tytułowej roli pojawiały się nazwiska Claire Holt ("Pamiętniki wampirów"), Sary Paxton ("Ostatni dom po lewej"), Ashley Hinshaw ("Kronika") oraz Gemmy Atkinson ("Hollyoaks"). Jednocześnie trwają poszukiwania odtwórców ról Jimmy'ego Olsena oraz Aleksy Danvers.

Z rozmów dziennikarzy z aktorami starającymi się o role wynika, iż częścią scenariusza jest również Superman, przyjaciel Olsena, pracownika gazety wydawanej w Metropolis. Jak na razie oczywiście nie wiadomo kto zagra Człowieka ze Stali.
Tagi: Claire Holt

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej