Supertajna rola Sama Neilla w "Thorze"

Sam Neill ponownie będzie współpracować z reżyserem Taiką Waititi. Panowie spotkają się na planie obrazu "Thor: Ragnarok".

- Nie mogę o tym mówić i nie mogę powiedzieć, co robiłem, ale spędziłem kilka dni na planie Thora - przyznał aktor. - Jeśli ujawnię coś więcej agenci Marvela - a oni są zabójczy - przyjdą po mnie i prawdopodobnie po moje dzieci.

W produkcji "Thor: Ragnarok" Chris Hemsworth wraca do roli Thora, Tom Hiddleston znów pojawi się jako Loki, Mark Ruffalo jako Hulk, Jamie Alexander jako Sif, Idris Elba jako Heimdall oraz Anthony Hopkins jako Odin. Ponadto Cate Blanchett wcieli się w czarny charakter imieniem Hela. W obsadzie znajdą się również Jeff Goldblum, Tessa Thompson i Karl Urban.

Za kamerą staje Taika Waititi. Scenariusz piszą Stephany Folsom, Craig Kyle, Eric Pearson i Christopher Yost. Mark Mothersbaugh z Devo zajmie się muzyką do superprodukcji. "Thor: Ragnarok" trafi do kin 3 listopada 2017 roku.

Sam Neill i Taika Waititi pracowali razem przy obrazie "Hunt for the Wilderpeople".

Aktora ostatnio można było oglądać w serialu "Peaky Blinders", a także filmach "Powrót", "DxM" i "Poprzednie życie".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej