Susan Sarandon matką bliźniąt

Susan Sarandon matką bliźniąt
ZOBACZ GALERIĘ Susan Sarandon matką bliźniąt

Susan Sarandon matką bliźniąt

Susan Sarandon i Richard Dreyfuss dołączą do obsady filmu "Leaves of Grass".

Komediowy thriller przedstawi perypetie braci bliźniaków, z których jeden jest profesorem uniwersyteckim, zaś drugi utrzymuje się z uprawy marihuany.

Sarandon wcieli się w postać ekscentrycznej matki bohaterów. Dreyfuss wystąpi w roli narkotykowego bossa z Oklahoma, któremu bracia muszą stawić czoła.

W podwójnej roli głównej wystąpi Edward Norton. Do obsady prawdopodobnie dołączy również Keri Russell.

Za kamerą obrazu stanie Tim Blake Nelson. Reżyser napisze również scenariusz do obrazu oraz zajmie się jego produkcją wraz z Nortonem, Johnem Langleyem, Elie Cohn, Kristiną Dubin and Billem Migliore.

Susan Sarandon wystąpiła niedawno w dramacie "The Lovely Bones", którego polska premiera planowana jest na 20 marca 2009 roku.

Richard Dreyfuss zakończył zdjęcia do obrazu "W." Olivera Stone'a. Film trafi do amerykańskich kin 17 października 2008 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej