Świeże "Gwiezdne wojny" Lawrence'a Kasdana

Lawrence Kasdan uchylił rąbka tajemnicy na temat jednego z planowanych spin-offów sagi "Gwiezdne wojny".

Przypomnijmy, że oprócz trzech nowych części serii powstaną także samodzielne filmy, których fabuła skoncentruje się na bohaterach znanych z "Gwiezdnych wojen". Centralnymi postaciami pierwszych dwóch spin-offów będą Boba Fett i Han Solo. Scenariusze do filmów napiszą Lawrence Kasdan ("Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje") i Simon Kinberg ("Jumper").

- Chcę zacząć od nowa - poinformował Kasdan. - Myślę, że możemy teraz dać ludziom to, czego brakowało im w kinowym cyklu i równocześnie zapewnić im poczucie, że to zupełnie świeża, nowa historia. To George Lucas zaprosił mnie do tego projektu. Chyba wszyscy jesteśmy ciekawi, w którą stronę nas zaprowadzi. Jestem pewien, że z J.J. Abramsem za kamerą uda nam się zrealizować coś naprawdę nowatorskiego.
Kasdan nie zdradził na razie, czy bohaterem jego filmu będzie Han Solo czy Boba Fett.

Obecnie trwają przygotowania do realizacji siódmego epizodu sagi "Gwiezdne wojny", za którego kamerą stanie wspomniany J.J. Abrams. Premiera planowana jest na 2015 rok.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej