Sylvester Stallone narratorem dokumentu o "Rockym"

Sylvester Stallone narratorem dokumentu o "Rockym"
ZOBACZ GALERIĘ Sylvester Stallone narratorem dokumentu o "Rockym"

Sylvester Stallone narratorem dokumentu o "Rockym"

Już w tym miesiącu premiery doczeka się dokumentalna produkcja przybliżająca prace nad jednym z najsłynniejszych filmów sportowych - "Rocky". Narratorem będzie odtwórca tytułowej roli, czyli Sylvester Stallone.

Dokument nosi tytuł "40 Years Of Rocky: The Birth Of A Classic". Za scenariusz, reżyserię i produkcję odpowiada Derek Wayne Johnson, który na potrzeby projektu wykorzystał domowe nagrania wideo reżsyera "Rocky'ego" Johna G. Avildsena, a także zdjęcia z prób i zza kulis. Premierę wyznaczono na 9 czerwca. Poniżej można obejrzeć zwiastun.

Sylvester Stallone po raz pierwszy zaprezentował światu Rocky'ego w1976 roku. Film otrzymał trzy Oscary i stał się początkiem kilkudziesięcioletniej filmowej historii. Do tej pory powstało pięć filmów z cyklu "Rocky" oraz dwa spin-offy z cyklu "Creed".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej