Syn Arnolda Schwarzeneggera dołącza do obsady "Scream Queens"

Patrick Schwarzenegger, syn Arnolda Schwarzeneggera, dołączył do obsady nowego odcinkowego komedio-horroru Fox "Scream Queens".

W obsadzie serialu znaleźli się już między innymi: Jamie Lee Curtis ("Halloween"), Emma Roberts ("American Horror Story: Freak Show"), Oliver Hudson, nominowana do Emmy i Złotego Globu Lea Michele ("Glee"), nominowana do Oscara Abigail Breslin ("Mała Miss", "Zombieland") i Keke Palmer ("Akeelah i jej nauczyciel", "Masters of Sex"). Dodatkowo gościnnie wystąpią nominowana do nagrody Grammy Ariana Grande i Nick Jonas ("Królestwo").

Każdy z sezonów nowego serialu będzie koncentrował się na trochę innych wydarzeniach. Pierwszy będzie opowiadał o kampusie uniwersyteckim, którym wstrząśnie seria niewyjaśnionych morderstw. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 22 września.

Patricka Schwarzeneggera będzie można wkrótce zobaczyć w "Scouts Guide to the Zombie Apocalypse" oraz w "Dear Eleanor", filmie o dorastaniu, w którym zagrał u boku Isabelle Fuhrman i Jessicy Alby.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej