Szefowie wrogowie wracają

Szefowie wrogowie wracają
ZOBACZ GALERIĘ Szefowie wrogowie wracają

Szefowie wrogowie wracają

Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis wracają do obsady sequela komedii "Szefowie wrogowie".

Film, który kosztował 35 milionów dolarów, a przyniósł zysku 209 milionów, musi się doczekać kontynuacji. Producenci komedii "Szefowie wrogowie" postanowili zatem wrócić do tematu.

W obsadzie sequela filmu, opowiadającego o trzech przyjaciołach planujących zabić nawzajem swoich okropnych szefów, ponownie zobaczymy Jasona Batemana, Charliego Daya i Jasona Sudeikisa. Jamie Foxx negocjuje warunki powrotu do roli konsultanta w sprawie morderstw.

Przypomnijmy, że w oryginalnym filmie główni bohaterowie starali się pozbyć przełożonych, granych przez Jennifer Aniston, Colina Farrella i Kevina Spaceya. Jak na razie nie wiadomo kto zagra czarne charaktery w sequelu.

John Francis Daley i Jonathan Goldstein, którzy napisali oryginalny scenariusz, oddali już pierwszą wersję tekstu kontynuacji. Seth Gordon wraca na krzesło reżysera. Zdjęcia do filmu mają się rozpocząć pod koniec sierpnia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej