Szkoła nigdy nie wyglądała tak strasznie

W sieci pojawił się kolejny plakat najnowszej produkcji Disneya i Pixara - "Uniwersytetu Potwornego".

Na poprzednim plakacie, który można zobaczyć tu, dobrze znani widzom Mike i Sulley dumnie prezentowali się w szkolnych bluzach. Tym razem, na grafice, którą można obejrzeć pod tym adresem, możemy zajrzeć do ich pokoju w internacie. Większy Sully zajął górne łóżko, a niezbyt zadowolony Mike walczy o kawałek przestrzeni dla siebie na dole. Film promuje hasło: "Szkoła nigdy nie wyglądała tak strasznie" ("School never looked this scary").

Przypomnijmy, iż Mike Wazowski i James P. Sullivan - Sulley, główni bohaterowie "Potworów i spółki", po raz pierwszy trafili na ekran w przebojowej animacji z 2001 roku. "Uniwersytet Potworny" pokaże początki ich przyjaźni.

W angielskiej wersji językowej filmu usłyszymy głosy takich aktorów, jak Billy Crystal, John Goodman, Steve Buscemi, Jennifer Tilly i Frank Oz. Reżyserii podjął się Dan Scanlon.

Polska premiera filmu zapowiedziana jest na 5 lipca przyszłego roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej