Szósty sezon "Dawno, dawno temu" w Polsce

Szósty sezon "Dawno, dawno temu" w Polsce
ZOBACZ GALERIĘ Szósty sezon "Dawno, dawno temu" w Polsce

Szósty sezon "Dawno, dawno temu" w Polsce

15 stycznia do polskich telewidzów dotrze szósty sezon serialu "Dawno, dawno temu". Seria składa się łącznie z 22 odcinków. Oglądać je będzie można na kanale Fox.

Twórcy serialu Edward Kitsis i Adam Horowitz ("Zagubieni", "Tron: dziedzictwo") po raz kolejny zapraszają widzów do udziału w tajemniczej podróży po miasteczku Storybrooke. Co spotka mieszkańców w tym sezonie?

Regina (Lana Parrilla) podejmie próbę pokonania swojej mrocznej strony, co jednak okaże się bardzo trudne. Emma (Jennifer Morrison) pozna tajemnicę, która może całkowicie odmienić życie jej nabliższych. Henry (Jared Scott Gilmore) przywita nowych przyjezdnych z Krainy Niedokończonych Historii. Królewna Śnieżka (Ginnifer Goodwin), Książę (Josh Dallas), Regina, Kapitan Hook (Colin O'Donoghue) i Zelena (Rebecca Mader) wciągnięci w opowieści nowych towarzyszy zdadzą sobie sprawę, że sami są ścigani przez własne, niedokończone historie. Pewnym jest, że bohaterów czeka wiele niespodzianek. Nie zabraknie też nowych postaci. Na ekranie pojawi się m.in. Deniz Akdeniz, w roli Alladyna, który być może zdoła pomóc Emmie, Jafar (Oded Fehr), Księżniczka Dżasmina (Karen David), Hrabia Monte Christo (Craig Horner) oraz Morfeusz (Giles Matthey).

Poprzednie sezony serialu odniosły ogromny sukces, co zaowocowało licznymi wyróżnieniami, w tym 6 nominacjami do Nagrody Emmy.

Szósty sezon "Dawno, dawno temu" będzie skonstruowany inaczej niż poprzednie odsłony. Twórcy serialu, zdradzili, że seria nie będzie miała dwóch osobnych głównych wątków. Serial wraca do korzeni oraz do sposobu narracji z pierwszego sezonu - z małomiasteczkowymi historiami i mniejszymi wątkami.

W USA szósty sezon "Dawno, dawno temu" zadebiutował pod koniec września 2016 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej