Szpiedzy z "Kingsman" wybierają się do USA

Szpiedzy z "Kingsman" wybierają się do USA
ZOBACZ GALERIĘ Szpiedzy z "Kingsman" wybierają się do USA

Szpiedzy z "Kingsman" wybierają się do USA

"Kingsman: The Golden Circle" to tytuł sequela filmu "Kingsman: Tajne służby". Twórcy ujawnili jeszcze kilka innych wiadomości na temat nadchodzącego dzieła.

Obraz "Kingsman: Tajne służby" z 2015 roku opowiadał historię starzejącego się agenta brytyjskich służb specjalnych (w tej roli Colin Firth), który wprowadza do zawodu młodego podopiecznego (Taron Egerton).

Oparta na komiksie Marka Millara i Dave'a Gibbonsa część pierwsza bardzo spodobała się recenzentom i równie dobrze poradziła sobie w box office. O realizacji kontynuacji reżyser Matthew Vaughn mówił jeszcze przed światową premierą.

Teraz zapowiedział, że akcja nowej produkcji rozgrywać będzie się w Stanach Zjednoczonych. Do swych ról wracają Taron Egerton jako Eggsy i Mark Strong jako Merlin.

- Nie byłem pewien, czy chcę kręcić ten obraz czy nie - opowiada Vaughn. - Miałem obawy dotyczące czarnego charakteru. Filmy szpiegowskie są dobre tylko wtedy, gdy mają dobre czarne charaktery. Pewnego ranka obudziłem się i miałem pomysł na całą historię i wątek z czarnym charakterem.

Nieoficjalnie mówi się, iż złą postać sportretuje Julianne Moore. Halle Berry prowadzi z kolei rozmowy w sprawie roli szefowej CIA.

Pod tym adresem można zobaczyć grafiki związane z produkcją.

Obraz powstaje dla 20th Century Fox. Premierę "Kingsman: The Golden Circle" wyznaczono na 16 czerwca 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej