"Szybcy i wściekli 8" są najszybsi i najbardziej wściekli

"Szybcy i wściekli 8" są najszybsi i najbardziej wściekli
ZOBACZ GALERIĘ "Szybcy i wściekli 8" są najszybsi i najbardziej wściekli

"Szybcy i wściekli 8" są najszybsi i najbardziej wściekli

Na kilka dni przed publikacją zwiastuna filmu "Szybcy i wściekli 8" ("Fast 8"), w sieci pojawił się przedsmak.

Zaprezentowana zapowiedź to nostalgiczna podróż złożona z ujęć z poprzednich odsłon produkcji, oraz wypowiedzi aktorów, którzy wspominają kolejne odsłonach produkcji. Oczywiście nie brakuje tam fragmentów z Paulem Walkerem. Twórcy przygotowali też kilka zdjęć z nadchodzącej części. - Nasza rodzina nigdy nie stanęła przed takim wyzwaniem - mówi Michelle Rodriguez. Klip można obejrzeć pod tym adresem, a Vin Diesel mówi o najbardziej ambitnej, rozrywkowej, najszybszej i najbardziej wściekłej odsłonie.

Trailer zostanie pokazany w niedzielę, 11 grudnia podczas specjalnej gali, która będzie transmitowana na Facebooku. Oczywiście podczas uroczystej prezentacji nie zabraknie członków obsady.

Przypomnijmy, że będzie to pierwsza część bez udziału Paula Walkera, który zginał 3 lata temu w wypadku samochodowym. Do swoich ról wracają Vin Diesel, Jason Statham, Ludacris, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel i Dwayne Johnson. W obsadzie znaleźli się także Charlize Theron, Eva Mendes, Scott Eastwood i Kurt Russell.

Reżyserią produkcji "Szybcy i wściekli 8" ("Fast 8") zajmuje się F. Gary Gray ("Straight Outta Compton"). Premierę wyznaczono na 21 kwietnia 2017 roku. Zdjęcia powstawały m.in. na Kubie i Islandii.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej