T.J. Miller nie zniknie z "Deadpoola 2"

T.J. Miller nie zniknie z "Deadpoola 2"
ZOBACZ GALERIĘ T.J. Miller nie zniknie z "Deadpoola 2"

T.J. Miller nie zniknie z "Deadpoola 2"

Twórcy filmu "Deadpool 2" nie zamierzają - wzorem "Wszystkich pieniędzy świata" - usunąć oskarżonego o molestowanie T.J.-a Millera.

Przypomnijmy, że po tym jak na jaw wyszła sprawa z molestowaniem, którego przez lata miał dopuszczać się Kevin Spacey, Ridley Scott usunął aktora z najnowszego obrazu "Wszystkie pieniądze świata" i zastąpił go Christopherem Plummerem.

Twórcy "Deadpoola 2" nie zamierzają postąpić w podobny sposób, choć T.J. Miller został przez anonimową kobietę oskarżony i nadużycia seksualne.

- Jesteśmy na ostatnim etapie montowania - powiedziała producentka Lauren Shuler Donner. - Nie sądzę, byśmy to zrobili.

"Deadpool 2" trafi do kin 1 czerwca 2018 roku. Za kamerą staje David Leitch ("Atomic Blonde"). W obsadzie zleźli się także Morena Baccarin, T.J. Miller, Leslie Uggams, Stefan Kapicic, Brianna Hildebrand, Karan Soni, Josh Brolin i Zazie Beet.

Deadpool (Ryan Reynolds) to alter ego Wade'a Wilsona, byłego najemnika, który w obliczu śmiertelnej choroby poddał się eksperymentowi z użyciem broni X i odrodził się jako niezniszczalny, na wpół szalony antybohater.

T.J. Miller najlepiej znany jest z serialu "Dolina krzemowa".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej