"Tabu" z Tomem Hardym na antenie w marcu

"Tabu" z Tomem Hardym na antenie w marcu
ZOBACZ GALERIĘ "Tabu" z Tomem Hardym na antenie w marcu

"Tabu" z Tomem Hardym na antenie w marcu

Stworzony przez Toma Hardy'ego i Ridleya Scotta nowy serial Tabu już w niedzielę, 8 stycznia zadebiutuje w HBO GO. Stacja zapowiedziała też telewizyjną premierę, która odbędzie się w marcu.

Londyn, rok 1814. Uznany za zmarłego James Keziah Delaney (Tom Hardy) po wielu latach powraca z odległych zakątków świata. Pobyt w Afryce zmienił go nie do poznania. Mężczyzna przyjeżdża do Londynu, żeby przejąć odziedziczone po ojcu imperium handlowe. Szybko jednak wychodzi na jaw, że nie będzie to łatwe. Spadek okazuje się być ciężarem, a nie błogosławieństwem. Otoczony przez wrogów i spiski James musi umiejętnie lawirować w obcym dla siebie świecie, by uchronić się przed śmiercią. Zmowa, morderstwo, podstęp i mroczna rodzinna tajemnica to tło tej intrygującej opowieści o miłości i zdradzie.

Trailer znajduje się pod tym adresem.

"Tabu" to klimatyczny serial, którego producentami są Steven Knight, nominowany do Oscara Tom Hardy (aktor w "Mroczny Rycerz powstaje") i jego ojciec Chips Hardy, który pełni funkcję konsultanta produkcji. W głównych rolach, obok Toma Hardy'ego, występują Jonathan Pryce ("Gra o tron"), Michael Kelly ("House of Cards"), Oona Chaplin ("Gra o tron") oraz David Hayman ("Chłopiec w pasiastej piżamie").

Produkcja składa się z ośmiu godzinnych odcinków, które będą pojawiały się w serwisie HBO GO co niedzielę. Premiera Tabu na antenie HBO jest zaplanowana na marzec 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej