"Tamte dni, tamte noce" - inne miejsca, ci sami bohaterowie

"Tamte dni, tamte noce" - inne miejsca, ci sami bohaterowie
ZOBACZ GALERIĘ "Tamte dni, tamte noce" - inne miejsca, ci sami bohaterowie

"Tamte dni, tamte noce" - inne miejsca, ci sami bohaterowie

Reżyser Luca Guadagnino przyznał, że pracuje już nad sequelem nagrodzonego Oscarem za scenariusz adaptowany filmu "Tamte dni, tamte noce".

Luca Guadagnino szykuje nową historię dla Olivera i Elio, których ponownie zagrają Armie Hammer i Timothée Chalamet. Nad projektem reżyser pracuje z autorem powieści, André Acimanem. - Akcja rozgrywać będzie się 5-6 lat później - mówi twórca. - To będzie inny film, w innym klimacie. Panowie ruszą dookoła świata.

Na razie nie wiadomo jeszcze, czy James Ivory, który otrzymał Oscara za swój scenariusz, będzie pracował przy kontynuacji.

Osadzony w 1983 roku film "Tamte dni, tamte noce" opowiada gejowską, miłosną historię a powstał na podstawie tak samo zatytułowanej powieści Andre Acimana. Bohaterem jest 24-letni amerykański student (Armie Hammer), który spędza wakacje we Włoszech. Tam poznaje pewnego 17-latka (Timothee Chalamet), z którym wdaje się w romans.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej