Teaser trzeciego sezonu "Broadchurch"

Teaser trzeciego sezonu "Broadchurch"
ZOBACZ GALERIĘ Teaser trzeciego sezonu "Broadchurch"

Teaser trzeciego sezonu "Broadchurch"

Pojawił się pierwszy teaser finałowego sezonu serialu "Broadchurch".

Pod tym adresem można zobaczyć krótką zapowiedź trzeciego, a zarazem ostatniego sezonu brytyjskiego serialu "Broadchurch" z Davidem Tennantem i Olivią Colman w rolach głównych.

Przypomnijmy, że pierwszy sezon produkcji opowiadał o śledztwie w sprawie morderstwa chłopca. Druga odsłona to proces sądowy będący konsekwencją dochodzenia. W trzeciej części tematem będzie napaść seksualna.

Oprócz Colman i Tennanta w obsadzie ponownie pojawią się Jodie Whittaker i Andrew Buchan (jako Beth i Marka Latimer), Arthur Darvill (wikary Paul Coates), Carolyn Pickles (wydawca gazety Maggie Radcliffe) oraz Adam Wilson (syn Ellie, Tom). Do obsady trzeciego sezonu dołączyli Julie Hesmondhalgh, Georgina Campbell, Sarah Parish, Charlie Higson i Mark Bazeley, a także Lenny Henry i Roy Hudd.

Na trzeci sezon złoży się osiem nowych odcinków. Chris Chibnall, twórca serialu, zapewnił już wcześniej, że będzie to finał produkcji. Premiera serialu odbędzie się w przyszłym roku.

W Polsce serial można oglądać na kanale filmowym Ale kino+.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej