Teledysk z Noelem Fieldingiem zainspirował "Baby Drivera"

Teledysk z Noelem Fieldingiem zainspirował "Baby Drivera"
ZOBACZ GALERIĘ Teledysk z Noelem Fieldingiem zainspirował "Baby Drivera"

Teledysk z Noelem Fieldingiem zainspirował "Baby Drivera"

Reżyser Edgar Wright przyznał, że wideoklip z Noelem Fieldingiem był dla niego podstawą do nakręcenia wypełnionego muzyką filmu "Baby Driver".

Przypomnijmy, że "Baby Driver" to gwiazdorsko obsadzony melanż filmu muzycznego i sensacyjnego. Obraz z Anselem Elgortem w roli niezwykle szybkiego kierowcy współpracującego z szajkami złodziejskimi.

Kevin Spacey wciela się w kryminalnego bossa, Doca. Wśród ludzi pracujących dla niego znajdują się rozrywkowy Buddy (Jon Hamm), jego dziewczyna Darling (Eiza Gonzalez), a także impulsywny Bats (Jamie Foxx) i podejrzliwy Griff (Jon Bernthal). Ponadto Lily James gra ukochaną głównego bohatera, Deborah a Sky Ferreira jego matkę.

- Wideo do nagrania "Blue Song" Mint Royale, które nakręciłem po serialu "Spaced" a przed "Wysypem żywych trupów", było w sumie wprawką do "Baby Drivera" - opowiada twórca. - Teledysk przypomina otwierającą scenę w filmie.

Klip można obejrzeć pod tym adresem.

Premierę filmu "Baby Driver", również w Polsce, wyznaczono na 7 lipca.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej