Terence Winter rezygnuje z serialu "Vinyl"

Terence Winter nie będzie nadzorował realizacji drugiego sezonu serialu "Vinyl".

Komunikat HBO jest dość lakoniczny, ale ewidentnie wizja Terence'a Wintera nie odpowiadała szefostwu stacji. Przypomnijmy, że Terence Winter odpowiadał za flagowe projekty HBO ostatnich lat: "Rodzinę Soprano" oraz "Zakazane imperium". Przy tym drugim serialu twórca pracował z Martinem Scorsese, który odpowiada także za Vinyl. Winter jest także autorem scenariusza filmu "Wilk z Wall Street".

Nowymi producentami serii zostali Scott Z. Burns ("Ultimatum Bourne'a) i Max Borenstein ("Godzilla").

Cykl odsłania kulisy biznesu muzycznego w latach siedemdziesiątych w Nowym Jorku. To podróż przez świat show-biznesu, pełnego seksu i narkotyków, w epoce początków punka, disco i hip-hopu. Przewodnikiem po tym świecie jest szef wytwórni muzycznej, Richie Finestra (Bobby Cannavale), który próbuje ocalić swoją firmę i swoją duszę, nie niszcząc wszystkich wokół.

W obsadzie znaleźli się także Olivia Wilde, Ray Romano, Ato Essandoh, Max Casella, P.J. Byrne, J.C. MacKenzie, Birgitte Hjort Sorensen, Juno Temple, Jack Quaid, James Jagger i Paul Ben-Victor.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej