Terrence Howard, Wesley Snipes i T.I. w filmie RZA

Terrence Howard, Wesley Snipes i T.I. w filmie RZA
ZOBACZ GALERIĘ Terrence Howard, Wesley Snipes i T.I. w filmie RZA

Terrence Howard, Wesley Snipes i T.I. w filmie RZA

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Cut Throat City", za którego kamerą stanął hiphopowy gwiazdor, RZA, znany z Wu-Tang Clanu.

Film opowiada o napadzie na kasyno po huraganie Katrina. Bohaterami są czterej kumple z dzieciństwa, którzy wracają do Nowego Orleanu po klęsce żywiołowej. Ich domy są zniszczone, pracy nie ma. Zgłaszają się więc do lokalnego gangstera, w poszukiwaniu pracy. Ten wynajmuje ich do obrabowania kasyna w samym sercu miasta.

W filmie grają Demetrius Shipp Jr. ("All Eyez on Me"), Shameik Moore ("Get Down"), Joel David Moore ("Avatar"), Kat Graham ("Pamiętniki wampirów"), Rob Morgan ("Mudbound"), Keean Johnson ("Alita: Battle Angel"), Denzel Whitaker ("Klub dyskusyjny") i Isaiah Washington ("The 100") oraz Terrence Howard ("Imperium") i Wesley Snipes ("Blade"), a także Eiza González ("Baby Driver") oraz raper T.I. ("Ant-Man").

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej