"The Belko Experiment": Nowy klip

W sieci pojawił się nowy fragment intrygującego thrillera "The Belko Experiment". - To bardzo trudne, ale tak trzeba zrobić - mówi jeden z bohaterów.

Akcja obrazu rozgrywa się w siedzibie korporacji Belko. Pewnego dnia pracownicy zostają zamknięci w budynku i zmuszeni do zabijania się nawzajem. Po godzinie 30 osób ma zostać zabitych, inaczej wszyscy zginą.

W obsadzie znaleźli się Tony Goldwyn, John Gallagher Jr., Adria Arjona, Michael Rooker, Melonie Diaz, David Dastmalchaian, Gail Bean, Valentine Miele, Mikaela Hoover, Josh Brener, Rusty Schwimmer, Joe Fria, James Earl, Stephen Blackehart, David Del Rio, Ben Davis, Brent Sexton, Sean Gunn i John C. McGinley.

Zaprezentowany klip przedstawia zebranie pracowników. - To bardzo trudne, ale tak trzeba zrobić - mówi jeden z nich. - To nasz jedyny wybór. Za 20 minut zabiją 60 znajdujących się tu osób. Trzeba więc podjąć decyzję.

Za kamerą stanął Greg McLean, a za scenariusz i produkcję odpowiada James Gunn ("Strażnicy galaktyki").

Premiera planowana jest na 17 marca 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej