"The Belko Experiment": Zabij albo zostaniesz zabity

Zgodnie z zapowiedzią, zaprezentowano pełen trailer filmu "The Belko Experiment". - Za dwie minuty trzydzieścioro z Was ma nie żyć - dowiadują się bohaterowie.

Akcja obrazu rozgrywa się w siedzibie korporacji Belko. Pewnego dnia pracownicy zostają zamknięci w budynku i zmuszeni do zabijania się nawzajem.

- Twoje szanse na przeżycie wzrastają, jeśli będziesz słuchać moich wytycznych - słyszą pracownicy głos z węzła komunikacyjnego. - Twoje zadanie jest takie: Zabij troje z kolegów, albo my zabijemy sześcioro.

Zwiastun dostępny jest pod tym adresem.

W obsadzie znaleźli się Tony Goldwyn, John Gallagher Jr., Adria Arjona, Michael Rooker, Melonie Diaz, David Dastmalchaian, Gail Bean, Valentine Miele, Mikaela Hoover, Josh Brener, Rusty Schwimmer, Joe Fria, James Earl, Stephen Blackehart, David Del Rio, Ben Davis, Brent Sexton, Sean Gunn i John C. McGinley.

Za kamerą stanął Greg McLean, a za scenariusz i produkcję odpowiada James Gunn ("Strażnicy galaktyki").

Premiera planowana jest na 14 marca 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej