"The Hateful Eight": nowe zdjęcie z filmu

"The Hateful Eight": nowe zdjęcie z filmu
ZOBACZ GALERIĘ "The Hateful Eight": nowe zdjęcie z filmu

"The Hateful Eight": nowe zdjęcie z filmu

Do sieci trafił nowy fotos z najnowszej produkcji Quentina Tarantino - "The Hateful Eight".

Przypomnijmy, że akcja filmu rozgrywa się w zimowej scenerii stanu Wyoming, kilka lat po zakończeniu wojny secesyjnej. Bohaterami będą podróżujący dyliżansem, których zamieć zmusiła do nieoczekiwanego przystanku.

Na fotosie opublikowanym w serwisie EW (do zobaczenia pod tym adresem) znajdują się Kurt Russell, który gra łowcę nagród Johna Rutha i Samuel L. Jackson, wcielający się w postać Majora Marquisa Warrena. Fotografii towarzyszy kilka słów komentarza od Tarantino. - Mogę zdecydowanie powiedzieć, że tak, jak mroczny jest nasz film, tak na pewno jest też najzabawniejszym śnieżnym westernem kiedykolwiek nakręconym - mówi reżyser. - Jest śmieszniejszy niż "Człowiek zwany Ciszą" czy "Dzień wyjętych spod prawa".

Światowa premiera "The Hateful Eight” zapowiedziana została na 25 grudnia.

W głównych rolach występują Jennifer Jason Leigh, Kurt Russell, Samuel L. Jackson, Michael Madsen, Tim Roth, Walton Goggins, Bruce Dern, Demian Bichir i Channing Tatum.

Quentin Tarantino jest autorem scenariusza i stanął za kamerą. Richard N. Gladstein, Stacey Sher i Shannon McIntosh pokierowali produkcją. Harvey Weinstein, Bob Weinstein i Georgia Kacandes zostali producentami wykonawczymi.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej