"The Hateful Eight" - pierwszy zwiastun już w sieci

"The Hateful Eight" - pierwszy zwiastun już w sieci
ZOBACZ GALERIĘ "The Hateful Eight" - pierwszy zwiastun już w sieci

"The Hateful Eight" - pierwszy zwiastun już w sieci

W końcu doczekaliśmy się premiery pierwszego zwiastuna filmu "The Hateful Eight", najnowszego dzieła Quentina Tarantino.

Przypomnijmy, że akcja filmu "The Hateful Eight" rozgrywa się w zimowej scenerii stanu Wyoming, "sześć albo osiem albo dwanaście" lat po zakończeniu wojny secesyjnej. Bohaterami są łowca głów John Ruth (Kurt Russell) oraz jego więzień - Daisy Domergue (Jennifer Jason Leigh), kobieta, która ma zostać wkrótce powieszona. Po drodze para spotka majora Marquisa Warrena (Samuel L. Jackson) i renegata z Południa Chrisa Mannixa (Walton Goggins), który uzurpuje sobie stanowisko szeryfa, a także pewnego żołnierza, który teraz też zaczął zajmować się ściganiem wyjętych spod prawa.

W produkcji zobaczymy również Kurta Russella, Michaela Madsena, Tima Rotha, Bruce'a Derna, Demiana Bichira i Channinga Tatuma.

Quentin Tarantino jest autorem scenariusza i stanął za kamerą. Muzykę do filmu przygotowuje sam Ennio Morricone, po którego utwory Tarantino sięgał m.in. przy "Django" czy "Bękartach wojny".

Światowa premiera "The Hateful Eight" zapowiedziana została na 25 grudnia.

Zwiastun filmu można obejrzeć na YouTube.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej